18 Ocak 2022 Salı Saat:
14:46
04-03-2014
  

Siyonistlerin Hedefi İran ve Türkiye'dir

Türkiye ve İslam âlemi bugün siyaset, ahlak, ekonomi ve dış politikada tıkanmıştır...

Facebook da Paylaş


 

Türkiye'nin eski Başbakanlarından rahmetli Necmettin Erbakan'ın vefatının üçüncü yılında düzenlenen "2. Uluslararası Erbakan Sempozyumu"nda konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, "Türkiye ve İslam âlemi bugün siyaseten, ahlaken, ekonomide, dış politikada tıkanmıştır" diye konuştu.

 

Mustafa Kamalak şöyle devam etti: Türkiye ve İslam alemi bugün siyaseten, ahlaken, ekonomide, dış politikada tıkanmıştır. Yazık ki kısır kavgaların, içi boş polemiklerin, seviyesiz tartışmaların esiri edilmiştir. Onun ortaya koyduğu basiret ve feraseti örnek almadığımız sürece selamet ve saadete kavuşmamız mümkün değildir. çünkü Erbakan hocamız sadece hakkın ve hakikatin peşinden giden bir mücahitti. Kimseyi kandırmamış, kimseyi yanıltmamıştır. Hiçbir zaman birlikte yola çıktığı insanları, dava arkadaşlarını yarı yolda bırakmamıştır. Yol arkadaşlarını yolda bulduklarıyla asla ve asla değiştirmemiştir. Dava arkadaşlarını hiçbir zaman satmamıştır. Gizli Kapaklı işlere kalkışmamış, şartlar ne olursa olsun en gür sesle hakkı haykırmıştır. çünkü o hep Allah'ın rızasını gözetmiştir. Kendisi bedel çdemiş ama ülkesine, milletine, insanına ve Müslümanlara asla bedel ödetmemiştir."

Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk ise, sempozyumda yaptığı konuşmada, İslam âleminin içinde bulunduğu baskı ve zulümden Müslümanların birlik haline gelmesiyle kurtulabileceğine işaret ederek, Müslüman ülkeler Birleşmiş Milletler teşkilatının kurulması gerektiğini söyledi.

Asiltürk konuşmasını şu sözlerle tamamladı: ''Siyonizm'in hedeflediği büyük İsrail'in kurulmasının önünde engel olacak üç güç vardı. Biri Irak'tı, Irak'ı hallettiler. Diğer ikisi İran ve Türkiye'dir. Bunları da birbirine karşı hale getirerek, hazırladıkları ancak henüz güçleri yetmediği için başaramadıkları İran'ı ortadan kaldırma projesinde Türkiye'yi yanlarına almak istiyorlar. Onun için bunlar yapılıyor. Buna hem müsaade etmeyiz hem de gerektiği şekilde karşı çıkarız'' diye konuştu.

 

Ehlader Haber

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler