20 Kasım 2018 Salı Saat:
22:02
24-01-2017
  

ATEAB'dan On4 TV ve Kanal 12'ye Destek

Kıble ehlini tekfir eden onlarca TV kanalları dururken neden Ehlibeyt dostlarının sesi...

Facebook da Paylaş
 
"Onlar ağızlarıyla Allah’ın nurunu söndürmek istiyorlar Allah nurunu tamamlayacaktır." (Saf,8)
 
Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye Cumhuriyeti'nde yaşayan Ehlibeyt dostları bulundukları yerde, vatanlarına sadık, her türlü ötekileştirmeden kaçınmış ve bayrağı altında birlik ve beraberlik içinde yaşamayı kendilerine ilahi farize olarak görmüş bir millettir.
 
Ehlibeyt dostları samimiyet ve vatanına olan bağlılıklarını camii, dernek, özellikle kanal On4 ve kanal 12 gibi tüm kurum ve kuruluşlarıyla 15 Temmuz gibi ülkeyi ve halkımızı bölmeye çalışan dış güçler ve FETÖ gibi maşalar karşısında topyekûn durmuş, meşru hükümetin yanında yer alarak, ameli olarak göstermiştir.
 
Ülkemiz böylesi zor günlerden geçerken, insanları ötekileştiren, ahlakı değerleri ayaklar altına alan, toplum ve aile düzenine gölge düşüren, kıble ehlini tekfir eden onlarca TV kanalları dururken neden Ehlibeyt dostlarının sesi hedef alındı?
 
Avrupa Ehlibeyt Alimleri Birliği olarak, kanal On4 ve kanal 12 kanallarının isnat edilene (teröre desten ve ülke güvenliğine tehdit) suçlamaları asla kabul etmiyor ve kanalların kapanmasına tepkili olduğumuzu dile getirir ve yetkililerimizin bu yanlışa el atmalarını beklediğimizi ifade ederiz.
 
ATEAB Yönetim Kurulu
 
24.01.2017
 
Ehlader HABER
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler