10 Nisan 2021 Cumartesi Saat:
17:04
20-07-2016
  

ATEAB'den Kınama

Avrupa Türk Ehlibeyt Alimleri Birliği

Facebook da Paylaş

 

Bismillahirrahmanirrahim

 

“Dinlerine uymadıkça Yahudi ve Hıristiyanlar senden asla hoşnut olmazlar“. Bakara/120

 

15 Temmuz tarihinde darbe girişiminde bulunanları şiddetle kınıyor, bunu ülkemize yapılmış büyük bir ihanet olarak değerlendiriyoruz. Müslüman halkımızın birlik ve beraberliğe, huzur ve emniyete muhataç olduğu bu dönemde şeytani dış güçlerin içde ve dışta besledikleri piyonları aracılığıyla böyle bir darbe girişiminde bulunmaları, siyonist din düşmanlarının henüz bu müslüman halktan el çekmediklerinin bir nişanesidir. Bu darbe girişimini planlayan siyonist batı emperyalizmine ve bu darbeyi uygulamak isteyen kuklalara, basiretli ve fedakar halkımızın gereken karşılık vermesi, bütün müslüman halkları sevindirmiştir.

 

Cumhuriyet tarihinde başta Amerika olmak üzere batı emperyalizmine en büyük dersi veren müslüman halkımız her türlü takdiri haketmektedir. Halkın idaresiyle yönetime gelen bütün yetkililer bilmelidirler ki halkın bu fedakarlığı sayesinde tekrar o makamda oturmaktadırlar.

 

Müslüman halkımız, bu direniş ve duruşuyla siyonist ve batı emperyal güçe gereken dersi vermiştir. İktidarda olan ve muhalefette olan herkes bu ülkenin dost ve düşmanlarını iyi tanımalıdır. Özellikle Siyonistler ve batılı müttefiklerle ilişkiler tekrar gözden geçirmeli ve halkın iradesine değer vermelidir. Bundan sonraki süreçte bu milletin canını, namusunu ve dinini koruyan güvenlik güçleri ve müslüman halkın evladı olan askerler, siyonist emperyalist güçlerle işbirliğinde olanlardan ayırd edilmeli ve hainlere gereken ceza verilmelidir. Müslüman halkımızın yöneticilerden isteği adaletli bir yönetim ve adaletli bir hukuk sitemi ile huzurlu ve emniyetli bir ortamın sağlanmasıdır.

 

Herkes bilmelidir ki müslüman halkımız kendisine ihanet eden idarecilere, hukukculara, güvenlik güçlerine zamanı geldiğinde gereken dersi vermektedir. Vatan millet ve müslümanların canlarını koruma uğrunda düşmanlara karşı dik duruşta canlarını kaybedenlere Allah‘tan rahmet ailelerine başsağlığı dileriz. Allah, müslüman halkımızın canına, malına, namusuna ve dinine kast eden iç ve dış güçlerin şerrinden korusun!

 

 

                                                                                                                    Avrupa Ehlibeyt Alimler Birliği

 

Ehlader Haber

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler