23 Eylül 2020 Çarşamba Saat:
08:49
20-01-2017
  

Azerbaycan'da Vahhabilik ve FETÖ Tehlikesi

Azerbaycan ümidimizdir. Azerbaycan edebiyatı Ehl-i Beyt'i temsil etmektedir...

Facebook da Paylaş
 
Ehlader Genel Başkanı ve ON4 Tv Yönetim Kurulu üyesi Kadir Akaras ile ON4 Tv Yönetim Kurulu üyesi ve Thaqalayn Tv Genel Müdürü Hürriyet Varol, Azerbaycan temasları kapsamında Kafkas Müslümanları İdaresi'nin Nesimi ilçesi temsilcisi ve "Manevi Dünya Sosyal Birliği"nin Başkanı Hacı Şahin ile bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.
 
Meşhedi Dadaş Camisi imamlığını da yapan Hacı Şahin Hesenli ile görüşmenin çok faydalı geçtiğini ifade eden Ehl-i Beyt Alimleri Derneği Genel Başkanı Kadir Akaras: "Sizleri televizyon kanallarında sıkça görüp, izliyoruz. Kanalımızda da konuşmalarınıza yer verip izleyenlerimizin de sizlerden istifade etmesini sağlamaya çalışıyoruz. Özellikle sizlere yaptığınız hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizin dini konularda kanalınız olmadığı için ON4 Tv, Qlobal Tv aracılığıyla her zaman sizin ve İslam alimlerinin hizmetinde olacaktır. Bu süreçte İslam alimleri, kamu görevlileri ve aktivistler her zamankinden daha fazla teröre karşı birlikte olmalı ve zulme karşı dik durmalıdır." şeklinde konuştu.
 
Azerbaycanlı alimlerin Ehl-i Beyt'e sunduğu hizmetlere dikkat çekerek Azerbaycan'ın önemine değinen Akaras şöyle devam etti: "Azerbaycan ümidimizdir. Azerbaycan edebiyatı Ehl-i Beyt'i temsil etmektedir. Buranın tarihi, insanlara Ehl-i Beyt'i iletiyor. Qlobal Tv üzerinden hazırlanan Tanıt Azerbaycan'ı gibi projelerimiz bu açıdan bizim için çok önemlidir."
 
Manevi Dünya Sosyal Birliği'nin Kurucusu Başkanı Hacı Şahin Hesenli ise: "ON4 Tv, bizim en çok beğendiğimiz ve en çok izlediğimiz kanaldır. Programlarınızda çeşitli birçok konuyu ele almanız bizi ayrıca memnun etmektedir. Bunun yanı sıra programlarınızda bizlere yer vermeniz dolayısıyla da teşekkürlerimi iletiyorum." dedi.
 
Azerbaycan'da yayılan Vahhabilik ve FETÖ bağlantılı terör yapılanmalarına dikkat çeken Hacı Şahin Hesenli: "Halka gerçek İslam'ı anlatmamız gerekiyor. Halkımız dine çok eğimlidir. Tekfirci zihniyetteki Azerbaycan'a yayılan örgütler halkı kendi taraflarına çekmeye çalışsa da başarılı olamayacaklardır. Burada gerçek İslam'ı anlatabilmek adına sizlerin yaptığı programlara da büyük görev düşmektedir. Elimizden gelen her şeyi yaparak biz de sık sık sizin programlarınıza katılacağız." ifadelerini kullandı.
 
Ehlader HABER
 
 
 
 
 
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler