06 Temmuz 2022 Çarşamba Saat:
18:24
12-01-2020
  

Bir Protesto Gösterisi de Başkent Ankara'dan + FOTO

Ankara Kudüs İnisiyatifi tarafından bugün Ulus Meydanı'nda Büyük Şeytan Amerika'nın Kudüs davasının aziz komutanı Korgeneral Kasım Süleymani'yi şehit etmesi ve ABD'nin Türkiye'ye yönelik yaptırım kararı alması düzenlenen basın açıklaması ile protesto edildi.

Facebook da Paylaş

 

 

 

Sunuculuğunu Muhsin Telek'in yaptığı basın açıklaması Ali Cevad Samedi'nin Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Çevre illerden müminlerin de katıldığı eylemde, 'Kahrolsun ABD! Kahrolsun İsrail!', 'Siyonist Trump Hesap Verecek!', 'Terörist NATO Türkiye'den Defol', 'Kudüs'ün Şehidi Süleymanî', 'Direniş Ekseni Onurumuzdur', 'Denizden Nehire Özgür Filistin', 'Kudüs'e Selam Direnişe Devam' ve 'Biz Biriz Ümmetiz Kardeşiz' sloganları eşliğinde basın açıklamasını Kudusgunu.com yayın yönetmeni Kemal Kemahlı okudu.

 

Basın açıklamasının ardından kalabalık bir grup İran İslam Cumhuriyeti'nin Ankara'daki Kültür Müsteşarlığı'na giderek taziye ve tebrik ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette İranlı diplomatlara Ayetullah Seyyid Hamanei'ye, Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani'ye ve İran milletine ulaştırılmak üzere bir mektup teslim edildi.

 

Basın açıklamasının ve Ayetullah Seyyid Hamanei'ye yazılan mektubun tam metnine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

 

http://www.kudusgunu.com/abd-nin-turkiye-ye-yonelik-yaptirim-karari-ve-kasim-suleymani-yi-sehit-etmesi-ankara-da-protesto-edildi-video-foto_h27846.html

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler