17 Ocak 2021 Pazar Saat:
02:40
02-03-2018
  

Düşman Karşısında Direniş Gösterilmeli

Ayetullah Seyyid Ali Hamanei

Facebook da Paylaş

 

 


İran İslam İnkılabı Rehberi Ayetullah Hamanei, Tahran ziyaretinde bulunan Suriye Vakıflar Bakanı Muhammed Abdul Settar ve beraberindeki heyeti kabul etti.

Ayetullah Hamanei, Suriye hakkında, “Bugünlerde Suriye cephenin ön sırasında. Bu yüzden Suriye’deki direnişi destekleme bizim görevimizdir. Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad güçlü ve büyük bir savaşçı olduğunu gösterdi. Kendisi hiçbir şüpheye kapılmadan ayakta durdu. Bu bir ulus için çok önemlidir".

Günümüzde hakir ve hor görülen Müslümanlar aslında zillete düşen bir millet değildir; tersine bunları yöneten liderler alçaktır. Eğer bir millet İslam ve kendi kimliğini benimseyen lidere sahip olursa düşmanlar herhangi bir şey yapamaz.

İlk günden itibaren, dünyanın tüm güçleri bize karşı bir araya geldi. ABD ve Sovyetler Birliği hem de NATO güçleri ve bölgedeki Arap devletleri hepsi birleştiler. Bizi çökertmeye çalıştılar fakat (günden güne) kendimizi geliştirdik. Bu ne anlama geliyor? Bunun ilk anlamı şu: Büyük güçlerin istediği herşey kesinlikle mümkün olacak değildir” dedi.

 

Ehlader HABER

 

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler