29 Ekim 2020 Perşembe Saat:
07:22
20-01-2017
  

EHLADER Başkanı'ndan DEVAMM'a Ziyaret

İç ve dış sorunlar ve gündem ile ilgili sizin fikir ve açıklamalarınız bizim için önemlidir...

Facebook da Paylaş
 
Ehl-i Beyt Alimleri Derneği (EHLADER) Genel Başkanı VE ON4 Tv Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Akaras ile Sakaleyn Tv Genel Müdürü Hürriyet Varol'un Azerbaycan ziyaretleri devam ediyor.
 
Dini İtikadi ve Vicdani Özgürlükleri Koruma Merkezi (DEVAMM) Müdürü ve haftalık Değerler Gazetesi ile Değerler AİN (Azerbaycan İslam News) internet haber sitesinin Genel Yayın Yönetmeni Hacı İlgar İbrahimoğlu ile görüşen Kadir Akaras ve Hürriyet Varol, özellikle medya alanında fikir alışverişinde bulundu.
 
Görüşme sırasında İlgar İbrahimoğlu'nun misafirperverliğine teşekkür eden Kadir Akaras, "Sizin yaptığınız çalışmaları ve konuşmalarınızı televizyondan izliyoruz. Yıllardır sizinle olan tanışıklığımız-dostluğumuz size olan yakınlığımızı daha da artırıyor. Türkiye halkı sizin fikirlerinize büyük önem veriyor. Gündeme dair fikir ve açıklamalarınız bizim için önemlidir. Sizi Türkiye'de daha çok görmeyi ve televizyonda daha çok program yapmanızı arzu ediyoruz. Türkiye'ye geldiğiniz zamanlarda Ehl-i Beyt Alimleri Derneği olarak sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağız " açıklamasında bulundu.
 
DEVAMM kurumunun yöneticisi Ehl-i Beyt Alimi İlgar İbrahimoğlu ise Azerbaycan'ı ziyaret eden ve değişik resmi ve özel kurumlarla görüşme yapan Türkiyeli misafirlere teşekkür ederek, "Bu önemli ziyaretinizde değerli vaktinizi ayırarak bizimle görüşmeye gelmenizden çok memnun oldum. Sizi görmek, sizlerle sohbet etmek bize büyük sevinç verdi. Ülkemize ve kurumumuza hoş geldiniz. Siz değerli Türkiyeli Ehl-i Beyt alimlerini On4 Tv vasıtası ile izliyoruz. On4 Tv'deki bilgilendirici ilmi sohbetleriniz ve açıklamalarınız için teşekkür ederken, biz de sizin programlarınıza misafir olmaktan ve televizyona misafir edilmekten memnuniyet duyuyoruz" dedi.
 
Ehlader HABER
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler