20 Şubat 2019 Çarşamba Saat:
03:36
15-05-2018
  

Ehlader’den Terör Devleti İsrail’e Kınama

Ehlader olarak bir kez daha yüksek sesle ilan ediyoruz ki; İSRAİL BİR TERÖR DEVLETİDİR!!!

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

“Zulmetmekte olanlar, nasıl bir inkılâba uğrayıp devrileceklerini pek yakında bileceklerdir.” Şuara/227

 

14 Mayıs 2018, Siyonist İsrail'in mazlum Filistin halkına karşı uyguladığı vahşi katliamla tarihe geçti. 70 yıl önce, yurtlarından sürülen Filistinlilerin vatanlarına dönüş haklarını talep ettikleri Toprak Günü'nde başlayan İsrail vahşeti, dün 60 Filistinlinin şehit edildiği, binlercesinin de yaralandığı büyük bir katliama dönüştü.

 

Son yıllarda, Suriye ve Irak'ta yaşananlar İslam Ümmeti'ne kutsal Filistin davasını unutturmak amacını taşımaktadır. Bu, Batılı Emperyalist güçlerin ve Siyonist İsrail'in planıdır. Yakılan fitne ateşiyle, birbirini boğazlayan Müslümanların içinde bulunduğu durumu fırsat bilinerek, işgalci rejim bir kez daha mazlum Filistinlilerin canına kast etmiştir. Siyonist İsrail, Gazze'deki gösterilere yönelik saldırısında kadın, erkek, çocuk, yaşlı demeden Filistinli kardeşlerimizin canına kıymıştır.

 

Gerçekleşen bu katliam, Uluslararası toplumun gözleri önünde tüm çıplaklığıyla yaşanmıştır. Birleşmiş Milletler nezdinde aleyhinde en çok karar çıkartılan ancak bu kararları tanımayan işgalci rejim, hangi dinden, milletten ve ırktan olduğu önemsenmeden özgür vicdanlarda, bir terör devletidir.

 

Ehlader olarak bir kez daha yüksek sesle ilan ediyoruz ki, İsrail devlet terörü uygulamaktadır ve İSRAİL BİR TERÖR DEVLETİDİR!!!

 

Yaşanan katliamdan, Siyonist İsrail kadar, büyükelçiliğini Kudüs'e taşıyarak bölgede büyük bir provokasyona imza atan Amerika Birleşik Devletleri ve Washington yönetimine tepki vermekten aciz sözde İslam ülkeleri de sorumludur.

 

Bizler, Türkiye Ehlibeyt Âlimleri Derneği olarak, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanımasını kabul etmiyor, işgalci İsrail'in bu terör saldırılarını kınıyor, mezhep farkı gözetmeksizin, tüm Müslümanları, ortak payda olan Filistin davası etrafında buluşmaya çağırıyoruz.

 

İsrail’in yok olması ve denizden nehre kadar coğrafyada bağımsız bir Filistin devleti kuruluncaya kadar direnişimiz ve direnişe olan desteğimiz devam edecektir.

 

İşgalci ve katliamcı Siyonistler kaybedecek, direnen mazlum Filistin halkı kazanacaktır.

 

Ehlibeyt Âlimleri Derneği

15.05.2018

İstanbul

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
  • Ali Haydar   14-11-2018 15:14

    Slm Ehlibeyt sevenlerine, ne yazık dünya zalimleri ve onnarın kusuları herzamanki gibi kaleşçe ve onnara yakışır bir tavırda insanları vurmadalar! Küçük,büyük,aç,susuz,hasta,yetim demeden insan çanına kıymakdalar! Ve dünya bunu güzel bir şekilde izliyor, biçak kemiye dayanmadıkça kimin umrunda! Batı dünyası saten bunu istiyor, müslümanlari (alevileri-şiileri,sünnileri) birbirine kırarak onnarı kendilerine bir hedef seviyesine getirmek ve yok etmek istiyorlar! Onnarın görüşüne göre bir tane Israel çanı yüzlerçe filistin-müslüman çanına bedeldir! Zalim herzaman zalim olaçak,önemlisi bis müslüman hak kardeşleri olarak nekadar birbirimize bağlıyız! En büyük misal Atatürkün ve Çan yoldaşlarının (Allah mekanlarını Çennet eylesin) Kurtuluş destanıdır, orada ırkın veya alevi-şii-sünni-kürt-türk-arap farkı olmadan bu batı zalimleri ve onnarın yandaşlarını nasıl yer ile bir edip onnarın sinsi planını yıktıksak bugün aynısını yapmalıyız! Nekadar modern silahlar ve füzeler olursa olsun, zalimin ve onnarın yandaşlarının Imanı yoktur onnar Allahın yardımıyla hak etdiği çezayı alaçaklar! Iman güçü ve ehlibeyt sevgisi bizim yolumuz ve hedefimiz olmalıdır-ançak böyle kazanabiliriz!!! Ehlibeyt sevenlere saygı ve sevgi diliyorum

Kategorideki Diğer Haberler