13 Aralık 2018 Perşembe Saat:
04:00
23-01-2018
  

Ehlibeyt Dostları ON4 TV İçin Twitter'da Buluşuyor

Ehlibeyt dostları, 1 yıldır kapalı olan ON4 TV'nin unutulmadığını göstermek için yarın (24 Ocak) saat 22:00-24:00 arasında Twitter'da olacak. Hashtag ise yetkililer tarafından bugün açıklanacak.

Facebook da Paylaş

 

 

Twitter'da gündem oluşturup farkındalık yaratmaya çalışan Ehlibeyt sevdalıları, bu akşam (24 Ocak) saat 22:00-24:00 arası Türkiye gündeminde ilk sırayı almak için çabalayacak.

 

ON4 TV'nin kapatılması kararının ardından tam 1 yıl geçti. Bu süre zarfında ON4 TV'nin hem sosyal medya hesaplarına hem de whatsapp numaralarına binlerce destek mesajı yağdı.

 

Bakanlar, milletvekilleleri, siyasi parti temsilcileri de ON4 TV'nin kapatılma kararının büyük bir yanlış olduğunu defalarca dile getirmiş ve bu hatanın bir an önce düzeltileceği sözünü vermişti. Ancak geçen 1 yıl içerisinde herhangi bir somut adım atılmış değil.

 

Verilen sözlerin tutulmamasına tepki gösteren Ehlibeyt dostları tarafından dönem dönem Twitter üzerinden oluşturulan etiketler Türkiye gündeminde 1. sırayı almıştı.

 

ON4 gönüllüleri bugün de ON4 TV'yi Türkiye gündeminde ilk sıralara taşımak için Twitter'da mesai harcayacak. Konu etiketi ise yetkililer tarafından başlama saatine birkaç saat kala açıklanacak.

 

 

http://www.on4haber.com/haber/ehlibeyt-dostlari-on4-tv-icin-twitter-da-bulusuyor/108784/

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler