29 Ekim 2020 Perşembe Saat:
06:53
19-02-2014
  

Hasediniz Efendimiz Teşrif Etmediği İçin Mi?

İftiralarınız ahiret inancınız konusunda şüpheye sevk eden bir derekeye düştüğünüzün ispatıdır...

Facebook da Paylaş 

Samanyolu grup başkanı Hidayet Karaca, internete düşen ve Fethullah Gülen ve kendisi arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarıyla ilgili tuhaf bir açıklamada bulundu.

Samanyolu Yayın Grubu Başkanı Hidayet Karaca, internete düşen ve kendisi ve Fethullah Gülen arasında olduğu iddia edilen ses kayıtları hakkında açıklamada bulundu.

Ses kayıtlarında, geçtiğimiz bölümde Hz. Peygamberi gökten indirip kamyonete bindiren şevkat Tepe dizisinin senaryosunu Gülen'e okuyup onaylatan Karaca, konuşmalara açıklık getirmek yerine tuhaf ifadeler kullandı.

Hz. Peygamberi Türkçe Olimpiyatları'na getiren tweetleri iki katına çıkarın talimatı verdiren Gülen grubunun yöneticisi Karaca, "Efendimiz (s.a.v) sizlerin rüyalarınıza teşrif buyurmadığından mıdır hasediniz yoksa?" dedi.

Ahiret inancını sorguladı!


Suçlamalarını sürdüren Karaca, insanların ahiret inancını da sorgulayarak "İçinde bulunduğunuz hased ve kin, yaşadığınız cinnet halinin, iftiralarınız ise artık ahiret inancınız konusunda şüpheye sevk eden bir derekeye düştüğünüzün ispatıdır" dedi.

 

takvim

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler