04 Haziran 2020 Perşembe Saat:
08:52
30-12-2019
  

Hel-Eta Yardım Gönüllüleri Derneği Açılışı + FOTO

"Kendileri, ona duydukları sevgiye rağmen yemeği, yoksula, yetime ve esire yedirirler." İnsan/8

Facebook da Paylaş

 

 

2010 yılında bir kaç Ehl-i Beyt gönüllüsü gençin öncülüğünde yardım faaliyetlerine başlayan ve 2016 senesinde resmileşerek çalışmalarına hız veren Hel-Eta Yardım Derneği dün Hz. Zeyneb'in (sa) kutlu doğumunu da kutlayarak açılışını yaptı.

 

Halkın ve kanaat önderlerinin derneğin açılışına ilgisi bir hayli yoğundu. Açılışta Iğdır Ehlibeyt Alimler Derneği Başkanı Veli Beder, Ehlibeyt Alimleri Derneği (EHLADER) Genel Başkanı Kadir Akaras, Kevser Uluslararası İnsani Yardım Derneği (KIYDER) Denetleme Kurulu Başkanı Musa Güneş başta olmak üzere değerli Ehlibeyt alimleri  ve Melekli Belediye Başkanı Eray Coşar birer konuşma yaptılar.

 

 

Bağlar Mahallesi Sahibu'z-Zaman Caminin yanında hizmete açılan HEL-ETA Derneğinin gönüllü bireylerinin bir araya gelmesi ve böylesine hayırlı bir iş yapması açılışa iştirak edenlerin takdirini topladı. 

 

HEL-ETA Dernek Başkanı Fatih Kahramani, üyeler Gökalp Erkut,  Ferhat Bindik, Anıl Güneş ve Umut Ulusoy’un başarılı çalışmaları konuşmacılar tarafından takdir edildi.

 

Hel-Eta Yardım Gönüllüleri ile iletişime geçmek için:

 

Mehmet Fatih Kahramani

05058906926

 

Gökalp Erkut

0543 209 99 09

 

 

 

Hel-Eta Yardım Gönüllüleri Kimdir?

 

 http://www.ehlibeytalimleri.com/igdir-dan-uzanan-yardim-eli-foto_d12250.html

 

 

 

 

Ehlader HABER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
  • Recep erdogan   15-04-2020 00:18

    Ben (71) kronik engelliyim sağ bobregim yok yürüme zorluğu cekiyorum tıpkı malzeme kullanıyorum banada yardımcı olursanız sevinirim saygılarımla

Kategorideki Diğer Haberler