08 Ağustos 2020 Cumartesi Saat:
20:23
03-05-2015
  

Iğdır MHP Milletvekili Adayı Ehlader'de

Iğdır MHP Milletvekili Adayında Ehlader'e Ziyaret

Facebook da Paylaş


 

Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Adayı İsa Tezel, gazeteci yazar Cabbar Şıktaş, Iğdır MHP il Başkanı Av. Özcan Günsoy ve beraberindeki heyet, Ehlibeyt Âlimleri Derneği'ni ziyaret etti.


Ehlader Genel Sekreteri Kadir Akaras, Yönetim Kurulu Üyesi Oğuzhan Uçum, Allame Tabatabai Kur'an Nesli Derneği Başkanı Veli Koca ve Ehlader çalışanlarının da katıldığı toplantıda dernek Genel Sekreteri Kadir Akaras, derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında kısa konuşma yaptı.


Akaras hoca, konuşmasının devamında başta ülke sorunları olmak üzere hem bölgesel hem de Iğdır ilinin sorunlarına çözüm bulmak için sorumluluk üstlenmeye hazır olan MHP adayı Tezel'e başarılar temennisinde bulundu.


Milletvekili adayı Sn. İsa Tezel ise Türkiye'de Caferi toplumun çatı kuruluşu konumunda olan Ehlader'i ziyaret etmekten onur duyduğunu ifade ederek;


"Bizlere parlamentoda görev verilmesi halinde genelde tüm vatandaşlarımızın özelde de azınlıkların sesi olmak için yola çıktık. Amacımız her şeyden önce ülkemizde birlik ve beraberliği tesis etmektir. Âlimlerimiz, bu birliği oluşturmada en yetkili makam ve mihenk taşlarıdır.


Bizim hedefimiz sadece bizi destekleyen taban kitlemize değil tüm halkımıza kucak açmak ve sorunlarına çözüm bulmaktır. Etnik yapısı ve inancı ne olursa olsun, kimseyi ötekileştirmeden kardeşçe ve barış içerisinde yaşamak için elimizi taşın altına sokmaya hazırız" dedi.


Ziyaret, başarı temennileri ve hediye takdimlerinin ardından son buldu.

 

Ehlader HABER

 

 

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler