19 Haziran 2019 Çarşamba Saat:
20:46
30-04-2018
  

İkrar Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği Açıldı

İkrar Eğitim Sosyal Kültür ve Yardımlaşma Derneği Pazar Günü Resmi Açılışını Yaptı

Facebook da Paylaş
 
 
 
 
 
Sevgili Canlar ve Değerli Ehl-i Beyt Dostları!
 
İKRAR EĞİTİM SOSYAL KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ; 29 Nisan Pazar 2018 günü siz değerli Ehl-i Beyt dostlarının güzel katılımı ile faaliyetine başlamıştır.
 
Bu munasibetle:  
 
Bu pragram da bizi yalnız bırakmayan Çerkez Köy Ehl-i Beyt Dergahı'nın kurucusu Sinan Dede ve arkadaşlarına, CABİR Başkanı Hasan Karabulut ve arkadaşlarına, Zeynebiye Hareketi lideri Şeyh Selahattin Özgündüz ve emektar halkına, yine bizi yalnız bırakmayan İkitelli Cem Evi'nin derğerli başkanı Bekir Bey ve Ali Güler Dedeye, Hz. Resul-i Ekrem Camii'nin değerli yönetimi ve Cami İmamı Seyyid Yakup ağa ve cami cemaetine, Ali Ekber Camii'nin değerli Hocası Resul Nur hoca ve cemaatine, Yeni Çiflik Hz. EBUL FAZL Camii'nin değerli yönetimine, İstanbul'un dört bir yanından gelip bizi yalnız bırakmayan bütün canlarımıza ve Ehl-i Beyt dostlarına, maddi ve manevi katkı sunan bütün Ehl-i Beyt dostlarına teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.
 
Aynı şekilde katılmak isteyip de mazereti olan bütün kurum ve kuruluşlarımıza ve Ehl-i Beyt dostlarına teşekkür ediyoruz.
 
Özel bir teşekkürü de bu programın düzenlenmesinde bize yardımlarını esirgemeyen ve sunuculuğunu yapan Taner Korhan Hocama ve aynı şekilde yemek organizasyonunu üstlenen ve büyük bir özveri ile hizmet eden çok değerli kardeşimiz Ali Yıldız Bey'e ve organizasyonun kusursuz yapılmasında yardımcı olan bütün Canlara ve Ehl-i Beyt dostlarına teşekkür etmeyi bir borç biliyoruz.
 
Yüce Allah hepinizin her ne hâcet ve dileği varsa 12 İmam, 14 Masum'un yüzü suyu hürmetine hasıl etsin. Sağolun var olun…Saygılar, hürmetler.. 
 
İKRAR DER YÖNETİMİ
 
 
 
  
 
 
 
 
 
Ehlader HABER
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler