15 Aralık 2018 Cumartesi Saat:
09:56
27-12-2017
  

İsrail’i Lanetlemek Söylemle Değil Eylemle Olmalı

İsrail’in Türkiye’deki elçilik ve konsolosluğunun kapatılması gerekir.

Facebook da Paylaş


Malatya Vuslat TV’ye Konuşan Mehmet Kocaaslan Hoca: ‘İsrail’i Lanetlemek Söylemle Değil Eylemle Olur. Malatya’da Koyacağımız En Doğru Tavır Kürecik Radar Üssünü Yerinden Sökmek Olmalıdır’

Malatya Yeni Cami meydanında Kudüs standı açan Vuslat TV’ye konuşan Malatya’nın sevilen şahsiyetlerinden ve direniş cephesi dostlarından Mehmet Kocaaslan Hoca şu önemli açıklamalarda bulundu:

‘Siyonist İsrail’i ve Amerika’yı lanetlemek söylemle değil eylemle olmalı. Gerçekçi olmak gerekirse biz Malatyalıyız, Malatya’da en doğru koyacağımız tavır Küreciği yerinden sökmek olmalıdır. Amerika ve İsrail Kürecik’ten Ortadoğu’yu Suriye’yi, Irak’ı, İran’ı ve Türkiye’yi kontrol ediyor. İsrail’e gidecek her hangi bir füzeyi havada düşürüyor.

Biz eğer gerçek Müslümansak şu anda geldiğimiz nokta doğru bir nokta, komşu ülkelerle bir araya gelmemiz çok doğru. Bu birlik ve beraberliği bırakmamalıyız. Amerika’nın ta okyanus ötesinden buraya gelip nizam vermesi kesinlikle kabul edilemez. Türkiye, İran, Irak, Suriye, Lübnan ve bütün direniş cephesi bir olmalı ki gerçekten bizler de gücümüz ortaya koyalım.

İsrail’in Türkiye’deki elçilik ve konsolosluğunun kapatılması gerekir. Kendi kendimiz kandırmayalım. Eğer eylem yapılacaksa Kürecik’e kadar yürümemiz gerekir.

Suud, BAE ve Bahreyn gibi ülkeler Amerika’nın dostudur. Asıl direniş cephesi Türkiye, İran, Irak, Suriye ve Güney Amerika’daki bazı devletlerdir. Bütün dünyada ezilenlerin bir araya gelmesi gerekir. Bugün Filistin’e sahip çıkmazsak ve İsrail’i protesto etmezsek yarın İsrail’in çizmelerini kendi vatanımızda görürüz. Malatyalılar olarak tüm Müslümanların yanındayız ve direniş cephesini destekliyoruz.’kudusgunu.com

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler