03 Temmuz 2020 Cuma Saat:
21:44
06-08-2019
  

Kevser Yayınları'ndan Taziye Mesajı

İnna Lillah ve İnna İleyhi Raciun Biz, Allah'tan geldik ve dönüşümüz yine O'nadır...

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

 

 

  

 


Büyük bir üzüntü ile Ayetullah el-Uzma Muhammed Muhsinî Kandaharî’nin vefat haberini almış bulunmaktayız.


Özellikle Afganistan’da İslam birliğinin inşası için gecesini gündüzüne katan, geride birçok değerli talebe ve eser bırakan büyük müctehid Ayetullah el-Uzma Hacı Şeyh Muhammed Asıf Muhsinî Kandaharî’nin vefatı Hz. Peygamber’in buyurmuş olduğu gibi: “İslam kalesinde öyle gedik açmıştır ki; hiçbir şey onun yerini kapatamaz." buyruğunu bizlere bir kez daha hatırlatmıştır.


Ehl-i Beyt Mektebinin bu oldukça kıymetli âlimi için Kevser Yayınları olarak; başta Zamanın İmamı Hz. Mehdi’ye (as) ve onun yolunun sarsılmaz takipçisi olan Ayetullah Seyyid Ali Hamanei’ye başsağlığı diler, Allah Teâla’dan merhumu son nefesine değin yolundan ayrılmadığı Ehl-i Beyt ile haşretmesini temenni ederiz.

 

 

 

  

06.08.2019

İstanbul

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
  • Benafsha Ahmadi   07-08-2019 01:52

    Esselamun aleyküm hocam.önce Allah değerli hocamize ayetullah asifi rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Başımız sağolsun. Allah değerli ailesina sabrı cemil nesip eylesin. Allah ve 14 imam mâsum(a.s) sizler den binlerce kez razı olsun. Bütün değerli hocalerimizden, yemeği geçen bütün ağabeylerim den, ablalarım dan ve on4 ekiplerin den sonsuz teşekkür ederim. Allah yardımcınız olsun. Ehilbeyt için ve bizleri için çok çalışıyorsunuz ve çaba serfediyorsunuz hiç birisi kolay değil. Allah sizler den bin kare razı olsun. Malesef on4 kanal bizde yok ama ben size her zaman youtube üzerinde takip edeiyorum. Ve çok şanslı birim çünkü sizin kanalınıza takip ediyorum ve sizler den çok güzel şeyler öğreniyorum. Tekrar başınız sağolsun. Allah hiç bir zaman bize Ehlibeyt yolundan, kuran yolundan ve doğru yolundan ayrılmasın inşallah. Allah başrınıza ve müafekketlerinize artsın inşallah. Ben kendim afganistanliyim eğer yanlış yazdısem veya yanlış bir şey söyledisem özür dilerim hakkınıza helal edin. Allaha ve 14 imam mâsum(a.s)´a emanet olun. Hayırlı geceler hocam.

Kategorideki Diğer Haberler