21 Ocak 2020 Salı Saat:
14:43
25-03-2019
  

Kevser Yönetim Kurulu'ndan Teşekkür Mesajı

Kevser Kurumları Yönetim Kurulu / İstanbul

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

 
 
 
Değerli Ehl-i Beyt Dostları!
 
Hz. İmam Ali'nin (a.s) mübarek veladeti ve baharın müjdecisi Nevruz Bayramı günlerinde düzenlediğimiz ve uzun bir sürecin ardından Ehl-i Beyt’e gönül vermiş mümin kardeşlerimizin fedakârane yardımlarıyla tamamlanan “KEVSER KÜLTÜR MERKEZİ”mizin açılış merasimine katılan veya tebrik mesajı gönderen herkese, özellikle Dünya Ehl-i Beyt Kurultayı Genel Sekreteri Ayetullah Ahteri’ye, Ayetullahi’l-Uzma Hamenei’nin bürosunun özel temsilcisi Hüccetü’l-İslam Ali Ekber Fellahnejad‘a, Ayetullahi’l-Uzma Sistani’nin tam yetkili özel temsilcisi Ayetullah Şehristani’ye, Ak Parti Büyükşehir Belediye başkan adayı Sayın Binali Yıldırım'a, Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman Çağırıcı'ya, 26. dönem Iğdır milletvekilimiz Sayın Nurettin Aras'a, İstanbul milletvekilimiz Sayın Şamil Ayrım’a, İran İslam Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu'na, Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu'na, çok değerli âlimlerimize, özellikle Ehlader yönetimi ve başkanına, Cabir yönetimi ve başkanına, seyitlerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza, iş adamlarımıza, basın mensuplarına, yurtiçi ve yurtdışından katılan bütün Ehlibeyt dostlarına saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz.
 
Yüce Rabbimiz, camiamızın ve ülkemizin birlik ve beraberliğini muhafaza buyursun.
 
İnşaallah bütün müminlerin ve Ehl-i Beyt dostlarının maddi-manevi destekleri ve özellikle hayır dualarıyla “Kevser Kurumu” mektebimize hizmetlerini gün geçtikçe hızlandırarak ve genişleterek devam ettirecektir.
 
Aynı şekilde bu doğrultuda mektebimize ve camiamıza hizmet eden bütün kuruluşlarımızla samimi ve kardeşçe ilişkiler çerçevesinde “İYİLİK VE TAKVA” üzere yardımlaşmaya, hatta müşterek projeler geliştirme ve uygulamaya hazır olduğunu bu vesileyle kamuoyumuza saygıyla duyuruyoruz.
 
Bilinmesini isteriz ki, kurumumuzda hizmet eden kardeşleriniz, şimdiye kadar olduğu gibi  bundan sonra da Müslümanların, özellikle vatandaşlarımızın birlik ve beraberliğini, dostluk ve kardeşliğini öncelemeye devam edeceklerdir.
 
Ehl-i Beyt İmamlarımızın nurlu hayatlarının çeşitli evre ve devrelerinden öğrendikleri dersler, prensipler ve muhtelif şartlara uygun üsluplarla ve direktifleri üzerimizde hüccet olan şer’i mercilerden vazifelerini öğrenerek her platformda Allah’ın izni ve yardımıyla Ehlibeyt camiasının haklarını sonuna kadar savunacaklardır.
 
Veliyy-i Emrimiz’in formüle ettiği “İZZET, HİKMET, MASLAHAT” çerçevesinde görevlerini ifa etmeye devam edeceklerdir.
 
Vesselamu aleykum ve Rahmetullahi ve berekatuh
 
 
 
 
 
Kevser Kurumları Yönetim Kurulu
İstanbul
 
25.03.2019
 
 
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler