21 Ekim 2018 Pazar Saat:
07:45
23-08-2017
  

Merhum Erbakan'ın Ağzından Paranın Anatomisi

Necmettin Erbakan'dan Dünya Düzeni'ni dinleyelim

Facebook da Paylaş

 

 

Ehlader Araştırma Bölümü

 

350 seneden beri; Siyonizm dünyayı kendi kontrolü altına almak için ne yaptı? Önce bir defa şu gördüğünüz doları dünya parası yaptı.

 

Bu doların üzerindeki Yahudi mührünü görüyor musunuz?

 

Piramidin üzerindeki bu Yahudi’nin mührüdür, Latince (anis keptüs yazıyor). Dünya hâkimiyetine erişildi demek. Ne ile erişilmiş? Bu dolarla erişilmiş. Ve o piramitte gösterilen işbirlikçilerin teşkilatı ile ilişkilidir.

 

Yahudi’nin mührü bu. Bu dolar vasıtasıyla bütün dünyayı kontrolü altına aldı. Ne yaptı bu dolar vasıtasıyla dünyayı kontrol altına alabilmek için? Kendisi geldi ilk önce bu doları; petrol şeyhine verdi, elinden petrolünü aldı. Bizim pamuğumuzu madenimizi aldı. Oturduğu yerde makine ile yeşil kâğıdı basıyor, geliyor bir saniyede basmış olduğu kağıtla bizim bir yıllık alın terimizi değiştiriyor. Veriyor petrol şeyhine petrol alıp götürüyor. Böylece ABD’nin içinde 5 trilyon dolar var, dışında 5 trilyon dolar var. Bu Siyonizm’in parasıdır.  ABD’nin değil. ABD’nin merkez bankası yoktur. 7 tane Siyonist banka birleşmiş, tek bildiğimiz bankayı meydana getirmiş. Bu banka para basmıyor. Siyonizm’in parasını kullanıyor. Siyonizm’e kira ödemek için. 500 milyar dolar senede para kirası ödeniyor. 10 trilyon yerine senede 500 milyar dolar kira ödeniyor. Kime? 7 tane Yahudi bankasına.

 

Bu Yahudi geliyor petrol şeyhine; bana bak diyor sana geçen sefer yeşil dolarlar verdim petrolü aldım ya; sen o yeşil doları tekrar bana vereceksin. Ne olacak? Sana bu sefer sarı kâğıt vereceğim. Neymiş o sarı kâğıt? ABD dolarına endeksli tahvil %5 faizli tahvil. 5 trilyon ABD doları ABD’nin içerisinde var ve 5 trilyon dolar ABD’nin dışında var. Bir kere daha yeşil kâğıdı daha kullanıyor. Oldu 20 trilyon. Bu paralar merkez bankasında toplanıyor; bu seferde merkez bankasının önüne geliyor, beyaz kâğıt veriyor. Türkiye’nin 60 milyar dolar rezervi var öyle mi? Onu bana vereceksin diyor. Sana merkez bankasının başkanlığının odasında masasında ABD meclis bankta ABD ekspres bankta; sizin şu kadar milyar rezerviniz muhafaza edilmektedir diye bir kâğıt duruyor. Para nerde? Rockfeller’in Brezilya’daki şeker alışına ödenmiş. Dünya böyle idare ediliyor.

 

Üç Kağıt Ekonomisi

 

Ey bizim inançlı kardeşimiz! Efendim bu AKP’de iyi kötü idare ediyor, idare ediyor ama sen hiç AKP’den; biz sömürülüyoruz diye ağzından bir şey duydun mu? Ab’ye gireceğiz bu düzenin koruyucusu olacağız diyor. Nasıl bunun arkasından gidersin? Nereye gidiyorsun? Zulmü destekliyorsun. Bak sadece üç kâğıt oyunu diyoruz biz buna; yeşil kâğıt sarı kâğıt beyaz kâğıt filan 25 trilyon dolar insanlığı sömürüyor. 10 trilyon dolar. 10 trilyon hisse senedi. 5 trilyon da merkez bankalarının rezervleri. Bu kadar mı? Hayır. Sen şimdi gidip ekmek alıyorsun; ey saf kardeşim! Dikkat et! 300 TL’dir ekmek. Diyelim yuvarlak hesap olsun diye; 300 TL veriyorsun eve geliyorsun, ne yapalım ekmek 300 TL imiş diyorsun, oturup yiyorsun. Ondan sonrada Siyonizm’in gazetelerini okuyup uyuyorsun. Ee ne olacak? Hiç düşündün mü yahu bu 300 TL’yi sen ne için veriyorsun? Bunun 100 TL’si faizdir. Topraktan bakkala gelinceye kadar traktör faizi alınmış un fabrikası faizle çalışıyor. Fırın faizle çalışıyor. Bütün bu faizlerin hepsi birikiyor ekmeği alırken sana ödetiyor ve bu faizler toplanıyor Siyonizm’e gidiyor. Sen zulmü destekliyorsun. Sen Gazze’deki kardeşlerimizi öldüren insanlara silah veriyorsun. Ne yaptığının farkında değilsin ki. Narkozlanmışsın. Efendim talebeleriniz vazifelerini iyi yapıyorlar deyin. Nasıl derim? Sonra ahirette bunun hesabını nasıl veririm?

 

Yukarıdaki metnin devamını Merhum Erbakan Hoca'nın ağzından aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz:

 

https://www.youtube.com/watch?v=evDkByuH5nM

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler