24 Mayıs 2019 Cuma Saat:
08:13
28-05-2018
  

Ramazan Ayı Maneviyatını Hadi Tv 3 ile Yaşayın

Hadi Tv, başta Türkçe olmak üzere ilk çok dilli Kur’an ve Ehl-i Beyt öğretilerini anlatan uluslararası İslami bir kanaldır.

Facebook da Paylaş

 

 

 

Ehl-i Beyt İmamlarının onuncusu olan İmam Ali el-Hadi'nin (a.s) isminden esinlenerek yayın hayatına başlayan Hadi Tv; Türkçe, İngilizce, Arapça, Farsça, Urduca, Hausa, Svahili, Peştunca, Azerice, Fransızca, Rusça, Kürtçe, Tayca ve Malay dilleri dahil olmak üzere 15'den fazla dilde yayın yapan ilk çok dilli Kur’an ve Ehl-i Beyt öğretilerini anlatan uluslararası İslami bir kanaldır.

 

Mübarek Ramazan Ayında da oldukça aktif olan Hadi Tv 3 Türkçe kanalında, yayın akışı içerisinde birbirinden değerli üstatlarımızı izleyebilirsiniz. Mesela Ehl-i Beyt Mektebinde Temel İnançlar programı ile Üstat Murtaza Turabi, Hikmet İklimi ile Üstat Hacı Musa Aydın, Kur'an'dan Esintiler ile Üstat Ebulfezl Kocadağ, O'na Doğru adlı inanç programı ile Üstat Hüseyin Alagöz, Ahlak Bilgisi ile Üstat Yusuf Yağlı ve diğer hocalarımızla gerçekleştirilen birçok faydalı yayın sizlerle.  

 

Öte yandan Hadi Tv 3 Türkçe'nin Kuran tilaveti, tecvit ve tefsir dersleri, güncel ahkam konuları, çocuk kuşağı, gençlik programları, akaid dersleri, Alevi canlara yönelik programlar, 14 Masum'un (a.s) hayatı, Nehcu'l Belaga dersleri, Mehdeviyet konulu programlar, belgeseller, dini filmler ve bazı dini merasimlerin canlı yayımlanması gibi İslami bir kanalda olması gereken herşey fazlasıyla bu kanalda.

 

Değerli Hadi Tv seyircileri, Hadi Tv 3 Tükçe ile ilgili her türlü görüş, öneri ve eleştirilerinizi whatsapp yoluyla bizlere ulaştırabilirsiniz: +90 555 062 76 76

 

Hadi TV 3 Türkçe:

 

Türkçe olarak 08-13 ve 20-01 (Türkiye saatiyle) geri kalan saatlerde ise Azeri ve Rusça yayın yapmaktadır.

 

Frekans: Hotbird 12558 Vertical 27500 ¾

 

www.tr.haditv.com

                                                                                                                     

www.facebook.com/haditv3

 

İnternetten canlıizlemekiçin: http://www.tr.haditv.com/Live/8/Hadi%20TV3-LQ

 

Hadi Tv canlı yayın uygulaması için:  

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=tv.hadimedia.haditvapp      

 

 

 

 

 

 

 

Ehlader HABER

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler