01 Ekim 2020 Perşembe Saat:
19:44
24-05-2018
  

Ramazan Ayını Mihrap TV'de Yaşayalım

İki ay içerisinde 22.000 internet sitesini geride bırakan bir kanal.

Facebook da Paylaş

 

 

 

Ehlader Araştırma Bölümü

 

Şu anda Türkiye'nin en önemli İslami kanalları arasında yer alan Mihrap TV, büyük bir titizlik içerisinde hazırladığı dini programlar ve İslami görselleri ile yüz binlerce kişiye ulaşmayı başarıyor.

 

Türkiye'nin önemli Ehl-i Beyt kanalı olan ON4 TV'nin eksikliğini mütevazi kadrosu ile gidermeye çalışan Mihrap TV, yapmış olduğu son çalışmalarla adından sık sık söz ettirmeye başladı.

 

Mübarek Ramazan Ayının girdiği şu günlerde de hummalı bir çalışmanın içerisinde olan Mihrap TV çalışanları, yayına hazırladıkları birbirinden değerli programlarla siz değerli izleyicilere maneviyat yüklü günler yaşatmayı hedefliyorlar.

 

İnternet siteleri analiz sonuçlarına göre 2017'de 54.614 sırada bulunan Mihrap TV bu sene neredeyse 30.000 basamak yükselerek 23.232. sıraya yerleşti.

 

Aynı zamanda yurtdışında başta Azerbaycan ve Almanya olmak üzere birçok ülkede beğenilerek izlenen Mihrap TV, özellikle başarılı çevirileri ile izleyicilerini oldukça güzel ve güncel sinema filmleri ile de buluşturuyor.

 

2011 senesinde izleyicileri ile buluşan Mihrap TV, dizileri, sinema filmleri, belgeselleri, çocuklar için hazırlanan programlarının yanı sıra alimlerle sohbetler, Kuran-ı Kerim tilavetleri, mersiyeler, özel günlere dair etkinlikleri ile her saatini zevkle izleyebileceğimiz bir aile kanalı hüviyetindedir. 

 

Ehlibeyt Alimleri Derneği olarak dolu dolu bir içeriğe sahip olan Mihrap TV'nin değerli çalışanlarına teşekkürlerimizi sunuyor ve başarılarının devamını diliyoruz.

 

 

Mihrap TV İnternet Kanalı:

http://www.mihrap.tv

 

Mihrap TV Youtube Kanalı:

https://www.youtube.com/user/MihrapTV/featured

 

Facebook:

www.facebook.com/mihrap.tv

 

İnstagram:

instagram/mihrap.tv

 

Twitter:

@mihrap_tv

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !