20 Ekim 2020 Salı Saat:
05:30
30-01-2015
  

Şebaa Çiftlikleri İsrail'e Mezar Olacaktır!

İslami Mezhepleri Yakınlaştırma Kurumu, Hizbullah'ı tebrik eden bir bildiri yayınladı...

Facebook da Paylaş

 

 

İslami Mezhepleri Yakınlaştırma Kurumu tarafından yayınlanan bildirinin metni:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

وَأَعِدُّوا لَهُم مَّا اسْتَطَعْتُم مِّن قُوَّةٍ وَمِن رِّبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ

 

"O halde onlara karşı toplayabildiğiniz kadar kuvvet ve savaş atları hazırlayın ki, bununla hem Allah'ın, hem sizin düşmanınız olan, hem de sizin bilmediğiniz ama Allah'ın bildiği başka düşmanları yıldırıp caydırabilesiniz..."Aşırıcı grupların bölgeyi kaosa sürüklemek ve kabileler savaşı çıkarmak istediği bir dönemde Siyonist rejimin, kardeş ülkemiz olan Lübnan'a düzenlediği hava saldırısında sonra Allah'ın, batı ve müttefiklerinin planları karşısında vaat ettiği zaferin Hizbullah'ın kahraman ve fedakâr erleri tarafında gerçekleştirileceğine emindik.

Filistin'in tasfiye edilmesi bahanesiyle İşgalci rejimin Şebaa Çiftlikleri'nde yaptığı sınır ve hak ihlallerinin  Direş ve Hizbullah'ı zayıflatmaya yönelik olduğuna hiç şüphemiz yok. Amerika ve İsrail tarafından planlanan bu ihlaller, İsrail'in geçmişte yaşadığı hezimetleri ve Hizbullah'ın kahraman neferleri karşısında savaş meydanında aldıkları yenilgileri unutturmuşa benziyor.

Bugün tüm dünya bir kez daha Allah'ın yardımıyla Kuneytra şehitlerinin intikamı için Hizbullah'ın namlularının birleştiğine ve Şebaa'da galip geldiğine şahit oldu. Yine Allah'ın inayetiyle Şebaa İsrail'e mezar olacaktır.

İslami Mezhepleri Yakınlaştırma Kurumu, İsrail'in hak ihlallerini ve tecavüzlerini kınadığını ilan ederken Ayetullah Hamanei'nin "Batı Şeria'da insanlar birlik olmalı ve Direniş'i desteklemeli" sözünü bir kez daha hatırlatırız.

İslami Mezhepleri Yakınlaştırma Kurumu olarak Şebaa Çiftlikleri'nde ve Lübnan sınırında elde edilen başarılardan dolayı Hizbullah üyelerini ve Hizbullah'ın cesur lideri Seyit Hasan Nasrullah'ı tebrik ediyoruz. Filistinli tüm gruplara ve direniş güçlerine, İsrail'e karşı mücadelede Hizbullah'la aynı safta yer alarak aynı mevzide savaşmalarını tavsiye ediyoruz.Zafer, sadece yenilmeyen ve hekim Allah'ın katındandır.

İslami Mezhepleri Yakınlaştırma Kurumu

 

Ehlader HABER

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler