17 Ocak 2021 Pazar Saat:
02:07
27-11-2017
  

Seyyid Ali Hamanei: Zaferin Anahtarı... + VİDEO

Ayetullah Seyyid Ali Hamanei, İslam Dünyasının zafere ulaşması için çözüm yolunu gösterdi.

Facebook da Paylaş

 

 

Ayetullah Seyyid Ali Hamanei, İmam Humeyni Hüseyniyyesi'nde ordu mensuplarına yaptığı konuşmada 'Zaferin Anahtarı Filistin'dir.' dedi.

 

Seyyid Ali Hamanei konu ile ilgili şunları söyledi:

 

Bugün İslam dünyasının bedeni büyük bir yara almıştır; bugün İslam düşmanları, Müslümanlar arasında çıkardıkları savaş ve ayrılıklarla onları dağıtmayı başarmışlardır...

 

Batı Asya'da zorba Siyonist Rejim emniyet içerisinde yaşamaya devam ediyor (ama) Müslümanlar birbirlerinin canını düştüler bile!... Tüm içtenliğimizle üzülerek şunu kabul etmeliyiz; İslam Ümmeti ve İslam Devletleri içerisinde Amerika'nın ve Siyonistlerin yapmak istediklerini yapanlar var; tüm harcamaları yüklenenler, bunun tüm alt yapısını üstlenenler var. (Amerika ve Siyonistlerin) maşası olmaya dünden razıydılar.

 

Peki, ne için? İslam Ümmetinin bedenini yaralamak için. İşte böylesi bir durumda İslam Ümmetinin birlikteliği en büyük vaciplerden biridir; muhakkak bir araya gelmemiz gerekmektedir.

 

Bugün Filistin, İslam Dünyası'nın en büyük sorunudur.

 

Kim Filistin meselesini doğru anlar ve yerinde tahlil edebilirse; onun İslam Dünyası'nın öncelikli sorunu olduğunu idrak eder. İslam düşmanlarına karşı zaferin anahtarı Filistin'dir.

 

 

Ayetullah Seyyid Ali Hamanei'nin sesinden yukarıdaki metnin videosu aşağıdadır:

 

http://farsi.khamenei.ir/video-content?id=38318

 

Ehlader HABER

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler