22 Ekim 2020 Perşembe Saat:
21:38
21-08-2012
  

Siyonist Rejimine Cevabımız Yıkıcı Olacak

Kendi gölgesinden korkan Siyonistler psikolojik savaş ve propagandayla sorunlarını bertaraf etmek niyetindedir

Facebook da Paylaş

 

 
 
 
 
Gasıp Siyonist rejiminin savaş yanlısı demeçlerine tepki gösteren İran İslam Cumhuriyeti Savunma Bakanı, İran'ın bu rejime cevabı yıkıcı olacağını bildirdi.
 
İsrail'in İran ile savaşa hazırlandığını söyleyen Siyonist rejiminin iç savunma eski bakanının bu sözleri hususunda Mehr Haber Ajansı muhabirine demeç veren İran İslam Cumhuriyeti Savunma Bakanı Tuğgeneral Ahmed Vahidi, iç politikada kriz yaşayan Siyonist rejimin bu gibi açıklamaları hiçbir değeri olmadığını ifade etti. 
 
İslami uyanışı Siyonist rejimini inzivaya sürüklediğini dile getiren Tuğgeneral Ahmed Vahidi, psikolojik savaşı kapsamında kendilerini ön plana çıkarmak isteyen Siyonist yetkililerin İran İslam Cumhuriyeti'ne saldırı konusunu gündeme getirdiklerini hatırlattı. 
 
İran İslam Cumhuriyeti Savunma Bakanı, gasıp Siyonist rejiminin yetkililerinin savaşa dayalı açıklamaları bu rejimi yıkılmaya ve yok olmaya dorğu sürüklediğini söyleyerek, “Kendi gölgesinden korkan Siyonistler psikolojik savaş ve propagandayla sorunlarını bertaraf ve son vermek niyetindeler”diye vurguladı. 
 
Siyonist rejiminin İran İslam Cumhuriyeti'ne yönelik her çeşit tehdidi veya saldırısına yıkıcı cevap verileceğini dikkat çekerek, İran İslam Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetlerin en üst seviyede hazırlıklı olduğunu kaydetti. 
 
Mehr haber ajansının bildirdiğine göre, Siyonist rejiminin iç savunma eski bakanı yaptığı bir açıklamada, İran'ın nükleer tesislerine yönelik saldırı dolaysıyla İran ve İsrail arasında çıkacak savaşın yalnız bir ay süreceğini ve bundan dolayı 500 kişi öleceğini söylemişti. 
 
Siyonist rejiminin Washington büyükelçisi ise nükleer çalışmaları durudurulmamasına rağmen İsrail'in İran'a saldırıdan yana olduğunu bildirmişti.
 
MHA
 
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler