20 Ocak 2019 Pazar Saat:
13:30
23-01-2018
  

Türkiye'de Ehl-i Beyt’in Sesi 1 Yıldır Kısık

Ülkemizin bölünmez bütünlüğünü ve milli birliğini savunan, Müslümanların vahdetini yayın politikasının temeline oturtan ON4 TV tam 1 yıldır kapalı.

Facebook da Paylaş

 

 

 

Yayın politikasının ana eksenini "Kuran-ı Kerim ve Ehlibeyt" oluşturan ON4 TV tam 1 yıldır kapalı durumda.
 

Müslümanların vahdetini hazmedemeyenlerin kirli planları neticesinde kapatılan Ehlibeyt kanalı ON4 TV, gecikmiş de olsa adalet bekliyor.

 

Kanal yönetimi tarafından bakanlar, milletvekilleri ve yetkililerle birçok görüşme de yapılmıştır. Bu görüşmelerde ON4 TV'nin kapatılmasıyla ilgili olarak, "Bu yanlıştan bir an önce dönülecektir" açıklaması yapılmasına rağmen hala somut bir adım atılmaması ise büyük hayal kırıklığı yaratmaktadır.

 

Kapatılmanın ardından devlet, hükümet, partili ve partisiz yetkilerle yapılan görüşmelerin tümünde kapatılmayla ilgili herhangi bir yasal gerekçenin bulunmadığına dair ittifakla görüş belirtilmiştir ve en kısa zamanda bu mağduriyetin giderileceğiyle ilgili söz verilmiştir.

 

ON4 TV'NİN KAPATILMASINA EN ÇOK TEKFİRCİ ZİHNİYET SEVİNMİŞTİ

 

FETÖ'cülerin de hedefinde olan ON4 TV'nin kapatılması en çok radikal görüşleriyle meşhur ve 'bizim gibi düşünmüyorsan Müslüman değilsin" zihniyetindeki insanları sevindirmişti.


Nitekim bu güruhun yayın organları 'Şii Propagandası Yapan ON4 TV Kapatıldı' başlıklarıyla kapatılma haberini duyurmuş ve adeta sevinç naraları atmıştı. Hâlbuki ON4 TV'de yayınlanan herhangi bir programı 1 kere bile baştan sona izlemiş olsalardı, kanalın yayın politikasında Müslümanların vahdeti ile milli birlik ve beraberliğin olmasa olmazlardan olduğunu anlarlardı!

 

ADNAN ve KEDİCİKLERİ YAYINDA, ON4 İSE KAPALI!

 

Siyonistlerle yakın ilişkileri olan Harun Yahya müstear isimli Adnan Oktar'ın başında olduğu A9 TV'nin İslamı açıkça hedefe oturttuğunu bilmeyen ve duymayan artık yok! İslamın bütün değerlerinin çarpıtıldığı kanalda, bol makyajlı aşırı açık kadınlarla yapılan sözde 'dini' sohbetler, kanalın maksadını da ortaya koymaktadır.

 

"Adnan Oktar'ın Kedicikleri" adıyla toplumda bilinen, çıplaklıklarıyla ön planda olan kadınlarla soru cevap şeklinde gerçekleşen programlarda, İslamda tesettürü bile işledikleri olmuştur.
Bazı programda ayet okunuyor ayet sonrasında bir anda kalkıp oynamaya başlanıyor, yurt dışından getirilen kadınlarla İslam konuşulmaya çalışılıyor.

 

Böyle ahlaksızca bir kanalın İslam adı altında hizmet vermesine göz yumanların, Peygamber efendimiz ve güzide Ehlibeytini anlattığı için ON4 TV'yi kapatmalarıyla kimlere hizmet ettiklerini de gözler önüne sermişlerdir.

 

ON4 TV KAPATILDIĞINDA NE DENİLMİŞTİ?

 

ON4 TV Yönetim Kurulu Üyesi Kadir Akaras bundan tam 1 yıl önce kapatılan ON4 TV hakkında şu ifadeleri kullanmıştı:

 

"ON4 başladığı günden beri ümmetin kardeşliğine ve milli birliğe vurgu yapmıştır. Ülkemizde mezhepçiliğin olmamasını istemişizdir. İlkelerimizde hiç kimsenin ırkından, mezhebinden ve ya inancından dolayı ötekileştirilmemesini istemişizdir. Bu doğrultuda, yayın yapmışızdır ve Türkiye'deki yaşayan bütün insanları kardeşliğe davet etmişizdir. Kendimiz mensup olduğumuz mezhebimizi vahdet ve kardeşlik çerçevesinde anlatmışızdır. Ülkemizin yararına ve menfaatına gördüğümüz durumları aktarmaya çalışmışızdır. Bazı siyasi konuları eleştirmişizdir ama bütün bunları yaparken ülkemizin birliğini, beraberliğini ve bekasını umut ederek yapmışızdır.

 

15 Temmuz öncesinden 17 ila 25 Aralık'ta Feto örgütü ilk olarak bizleri hedef aldı ve aynı söylemler yıllarca devam etti. 15 Temmuz girişimi başarılı olsaydı, ilk olarak yapılacak şeylerden birisi bu kanalları kapatmak olacaktı. Ama 15 Temmuz'da halkımız direniş gösterdi ve bizde kanal olarak 15 Temmuz'da halkımızla birlikte sokaklarda şehitler vererek, bu toplum şehitler vererek 15 Temmuz darbe teşebbüsüne karşı direniş gösterdi ve darbelere her zaman karşı durduk.

 

Topluluğumuzun milli beraberliğine darbe vuracak her şeyin karşısında durduk ama galiba at izi it izine karışmış durumdadır. Şu anda yeni bir kanun hükmünde karar nameyle kanalımız kapatıldı. Biz bunun yanlış olduğunu düşünüyoruz. İsnat edilen suçları asla kabul etmiyoruz. Böyle bir şey asla bizim hakkımızda düşünülemez. Çünkü bizim camiamız dinine düşkün olduğu kadar vatanına, milletine ve bayrağına da düşkündür. Bizim toplumumuz bu ülkeyi savunmak için şehitler vermiştir. Bundan sonra da bu vatanı savunmaya devam edeceğiz. Bütün iftiralara, karalamalara ve kara propagandalara rağmen biz hiçbir zaman mezhepçilik yapmadık ve yapmayacağız.

 

Mezhepçilere karşı dik duruşumuzu ortaya korduk ve bunun bedelini de şu anda kapatılarak ödüyoruz. Umut ediyoruz bu yanlış düzeltilecektir ve biz bu cümlenin hukuki sürecini başlatıyoruz. Kamuoyuna da bunu saygılarımızla duyuruyoruz ki bu hukuki süreci sonuna kadar devam edeceğiz ve bu yanlışın yine diğer yanlışlar gibi Bağdat'tan döneceğine eminiz.
Bütün halkımızı ve milletimizi saygıyla selamlıyoruz, bu kapatılmanın arkasında da biz yine devletin bütün damarlarına, hatta kılcal damarlarına kadar sızmış yabancı bir takım güçlerin piyonu olan, özellikle Feto terör örgütünün elemanlarının parmağının olduğuna inanıyoruz ve umut ediyoruz hükümetin sağduyulu davranışlarıyla bu karar düzeltilecektir ve tekrar halkımızla buluşacağız ve tekrar milletimize, ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz."

 

  

 

  

 

http://www.on4haber.com/haber/ehlibeyt-in-sesi-1-yildir-kisik/108783/

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler