24 Mayıs 2019 Cuma Saat:
08:56
06-06-2017
  

Tv'de ilk: Hz. Muhammed Allah'ın Elçisi

Hz. Muhammed (saa) Allah'ın Elçisi televizyonda ilk kez bu akşam saat 21.00'de atv'de!

Facebook da Paylaş

 

 

Baba sevgisinden mahrum olarak doğdu ve anne hasreti çekerek büyüdü. Merhamet dolu yüreğiyle kederli bir çocukluk geçirdi.

 

Allah Resulü Hz. Muhammed'in (saa) çocukluk yıllarını anlatan etkileyici bu filmi kaçırmayın.

 

Son peygamber Hz. Muhammed'in (saa) hayatını anlatan harika bir film. İranlı yönetmen Mecid Mecidi’nin yazıp yönettiği film büyük bir kitle tarafından merakla bekleniyordu.

 

Alemlere rahmet olarak gönderilen efendimizin doğduğu andan itibaren yaşadığı zorluklar, İslamiyet’i yaymak adına verdiği büyük mücadele ve tüm zorluklara rağmen ayrılmadığı Allah yolu filme konu oluyor.

 

Bu harika filmin çekimine 2015 yılında başlamıştı. "Muhammad the messenger of God" adıyla vizyona giriş yapan film, "Allah’ın Elçisi" giriş ismiyle ülkemizde izleyicisiyle buluşmuştu.

 

Hak din İslam’ı yaymaya çalışan ve ömrünü bu doğrultuda feda eden Peygamber Efendimiz’in herkesi derinden etkileyecek yaşam hikayesini film olarak izleyebilirsiniz. Büyük küçük herkesin büyük bir keyifle izleyeceğinizi düşünüyoruz.

 

Filmin oyuncu kadrosunda Sareh Bayat, Mohsen Tanabandeh, Rana Azadivar, Ali Reza Shoja-nuri, Mina Sadati gibi isimler yer alıyor.

 

 

Herkese iyi seyirler dileriz.

 

Ehlader HABER

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler