19 Mayıs 2019 Pazar Saat:
17:43
21-05-2018
  

Yemen İçin El Ele

Ehl-i Beyt Alimleri Derneği'nin daveti üzerine çeşitli kurum ve kuruluşlarımızla kanayan yaramız Yemen hakkında bir toplantı düzenlendi.

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

Büyük bir insani krizin yaşandığı ve her geçen gün daha da kötü bir hal alan Yemen için İstanbul'da çeşitli kurum ve kuruluşlarımızın katılımıyla bir toplantı düzenlendi.

 

Ehlader Genel Başkanı sayın Kadir Akaras'ın daveti üzerine bir araya gelen Ehl-i Beyt dostları arasında Kevser Yayınları'nın kurucularından değerli alimlerimiz Üstad Abbas Kazımi ve Musa Güneş Hoca'nın yanı sıra yakın zamanda faaliyetlerine başlayan Kevser Uluslararası İnsani Yardım Derneği'nin Başkanı Türkeş Azer Bey de vardı.

 

Toplantıda, Yemen'in içinde bulunduğu sıkıntılı günlere ve konumu itibari ile bölgenin oldukça stratejik bir noktasında bulunan bu toprakların neden ve kimler tarafından tehdit edildiğine değinen Ehlader Genel Başkanı Akaras, Yemen konusunun mübarek Ramazan Ayı boyunca gündemde tutulması gerektiğini ve mazlum Yemen halkı için düzenlenecek yardım kampanyasının önemine vurgu yaptı.

 

'Mazlum Yemen Halkını Unutmuyoruz' sloganı ile başlanan bu yardım kampanyası için katılımcılarla fikir alışverişinde bulunuldu ve tüm kurumlarımızla beraber ortak hareket etme kararı alındı.

 

Ehlader HABER

 

 

 

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
  • Rahim   25-05-2018 23:56

    Selamunaleykum... Yardım yapılacak hesap numaraları bu haberlerin içinde verilirse o anda yardım etmek isteyenler elektronik ortamda hemen yardımlarını yapabilirler...

Kategorideki Diğer Haberler