23 Ocak 2021 Cumartesi Saat:
12:56
25-07-2018
  

Yemen Kurban Edilmesin, Kurbanlarımız Yemen’e

Gelin bu sene kurbanlarımızı kurban edilmek istenen Yemen Halkıyla paylaşalım ve onların Siyonistlere karşı mücadelesine destek olalım.

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

26 Mart 2015 tarihinden beri zalim Suudi Rejimi ve gerici müttefikleri tarafından olmadık zulümlere maruz kalan Yemen Halkı yardım ve desteklerimizi bekliyor.

 

Suudi Rejimi ve onun destekçisi küresel emperyalizm ve Siyonistlerin bu zulümleri, sadece kahraman Yemen halkı tarafından değil, dünyanın dört bir köşesindeki Yemenlilerin ve mazlumların derdiyle dertlenen tüm özgürlükçü insanları derinden üzen ve asla kabul etmeyecekleri bir durumdur.

 

Bu zulme sessiz kalmayanlar, Siyonistlerin mazlum Gazze Halkına uyguladığı ambargodan daha ağır engellemelere rağmen dünyanın dört bir köşesinden duyarlı insanlar yardımlarını mazlum ve yoksul yemen halkına ulaştırmaktadır.

 

Ehlibeyt Âlimleri Derneği olarak camiamızın vicdanına ses olduk; dünyanın birçok coğrafyasında zulme uğrayan mazlumlarla dayanışma ve yardım kampanyaları düzenledik.

 

Şimdi İslam Ümmetinin yardımlaşma bayramı olan Kurban Bayram’ı yaklaşırken yine tüm Müslümanları ve camiamızı “Yemen kurban edilmesin, kurbanlarımız Yemen’e” kampanyasına davet ediyoruz.

 

Gelin bu sene kurbanlarımızı kurban edilmek istenen Yemen Halkıyla paylaşalım ve onların Siyonistlere karşı mücadelesine destek olalım.

 

Ülkemizde ve Avrupa’da yardım ve dayanışma amaçlı kurulan derneklerimiz bu sorumluluğu üstlenmiş ve fedakârca çalışmaktadırlar.

 

Biz de Ehlibeyt Âlimleri Derneği olarak bu dernekler ile işbirliği içinde olup yardımlarınızı Yemen Halkına ulaştırmakta birlikte hareket ediyoruz.

 

Bizler Ehla-Der olarak Yemen Halkının yanında olduğumuzu, Yemen'e yönelik bu korkunç katliamları ve saldırıları şiddetle kınayarak tüm Müslümanları, hiç bir insani değere sahip olmayan, tek amacı inananları katletmek olan Suudi Rejimine tepki göstermeleri gerektiğine inanıyoruz.

 

                                                                                                            Ehlibeyt Âlimleri Derneği

                                                                                                            25.07.2018

                                                                                                              

 

 

  

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler