14 Ağustos 2022 Pazar Saat:
08:36
26-07-2021
  

Ehlader ve On4 TV’ye Anlamlı Ziyaret

26 Temmuz 2021 tarihinde Ehl-i Beyt Mektebinin kendi ülkelerinde aktif olarak faaliyet gösteren iki önemli kurumu Ehlader ve Avrupa Ehlibeyt Alimler Birliği dostluk ve samimiyetlerini bir kez daha pekiştirdi.

Facebook da Paylaş

 

 

 

Bir takım ziyaretler için Hollanda’dan ülkemize gelen Eindhoven Ehl-i Beyt Camiî İmamı ve Hayder Yardımlaşma Derneği Başkanı Şeyh Hüseyin Akay Ehlader ve On4 TV’ye bir ziyarette bulundu.

 

Avrupa Ehlibeyt Alimler Birliği üyesi olan kıymetli alimimiz Hüseyin Akay ile Ehlibeyt Alimleri Derneği Genel Başkanı Kadir Akaras, oldukça samimi bir ortamda yaklaşık iki saat süren görüşme sırasında Avrupa Müslümanları ve Ehl-i Beyt mensuplarının genel durumları ve öte yandan yapılan çalışmaları ele alıp, fikir alışverişinde bulundular.

 

Ayrıca Ehlader ve On4 TV’ye haftasonu bir önemli ziyaret de Irak’tan gerçekleşti.

 

Bu ziyarette de On4 TV, Irak’tan önemli isimleri ağırlamış oldu. İmam Hüseyin Türbesi medya sorumluları Ahmed Ahmedî, Seyyid Sabah Talaganî ve Ali Haydarî, kanalımızı ziyaret etti.

 

Alulbeyt Vakfı İstanbul temsilciliği ve Alulbeyt Alimler Birliği’nin de eşlik ettiği ziyarette, ortak medya çalışmaları kararı alındı.

Alulbeyt Alimler Birliği Başkanı Ali Ekber Yurtseven, yönetim kurulu üyelerinden Mikail Gürel, Turgut Atam, Settar Elmas ve Hasan Atam’ın da içinde bulunduğu heyet, On4 Tv’ye Kurban Bayramı ziyareti gerçekleştirdi. 

Kevser Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette heyeti, Ehlader Genel Başkanı Kadir Akaras, On4 Tv Genel Müdürü Musa Aydın, On4 Tv Yönetim Kurulu Üyesi Hürriyet Varol, Kur’an-Der Başkanı Veli Koca, Kevser Yayınları Müdür Yardımcısı Mehdi Birdal karşıladı. 

Görüşmenin ardından heyet, On4 Tv stüdyolarını gezdi, bilgi alışverişinde bulunuldu. 

 

 

Ehlader HABER

 

  

 

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler