22 Ocak 2022 Cumartesi Saat:
18:53
11-09-2015
  

Dindar ve Ehlibeyt Aşığı Azerbaycan'a...

Dindar ve Ehlibeyt aşığı halkınızla bir arada olmayı bana nasip eden Allah'a şükürler olsun...

Facebook da Paylaş 

Ayetullah Hüseyin Nuri Hemedani 5 günlük Azerbaycan ziyareti sonrası ülkesine döndükten sonra Hüccet'ul İslam Seyit Ali Ekber Ocaqnejad'a özel bir mektup gönderdi.

Mektubunda Şeyhülislam Allahşükür Paşazade'ye, İran İslam Cumhuriyeti'nin Azerbaycan Büyükelçisi Muhsin Pakayin'e ve Azerbaycan'ın değerli halkına göstermiş oldukları ilgi ve misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eden Ayetullah Nuri Hemedani mektubunda şu ifadelere yer verdi;

"Allah'a hamd olsun ki, sizin ve Sayın Şeyhülislam'ın varlığı ile nurlanmış ülkenize (Azerbaycan) yapmış olduğumuz ziyaretimiz, Yüce Allah'ın iradesi ile verimli ve başarılı geçti.

İslam'a ve Ehlibeyt'e duyduğu aşk ve muhabbeti sonsuz olan dindar ve Ehlibeyt aşığı halkınızla bir arada olmayı bana nasip eden Allah'a şükürler olsun. Bu vesileyle size, Şeyhülislam Hacı Allahşükür Paşazade'ye, değerli Büyükelçiye ve Azerbaycan halkına gösterdikleri ve her zaman aklımda kalacak muhabbet, ihsan ve konukseverlikleri nedeniyle teşekkürlerimi bildirmeyi kendime bir borç biliyorum."

Ehlader HABER

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler