27 Ekim 2021 Çarşamba Saat:
01:19
18-01-2017
  

EHLADER Başkanı'nın Azerbaycan Ziyareti

On4 Tv Yönetim Kurulu üyesi ve Ehlader Genel Başkanı Kadir Akaras ile On4 Tv Yönetim Kurulu üyesi ve Thaqalayn Tv Genel Müdürü Hürriyet Varol Azerbaycan’da bir dizi temaslarda bulundu.

Facebook da Paylaş

 

 

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Azerbaycan'a ziyaret gerçekleştiren Kadir Akaras ve Hürriyet Varol'un ilk durağı Qlobal TV oldu.

 

Ziyarette, Qlobal TV Yayın Yönetmeni Emin Semedov ve Program Sunucusu Pervin İsmailov ile gerçekleştirilen görüşmelerde, Türkiye-Azerbaycan arasındaki sıkı ve dostane ilişkilerin medya alanında da geliştirilerek sürdürülmesine vurgu yapıldı.

 

Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette, ortak projelerin önemine değinen On4 TV Yönetim Kurulu üyesi ve Ehlader Genel Başkanı Kadir Akaras:

 

"Uzun süredir arzu ettiğimiz bir ziyareti gerçekleştirdik. Bu seferimizde hem Qlobal TV hem de ON4 TV için faydalı görüşmeler yaptık. Ümit ediyorum ki birlikte ortaya koyacağımız projeler ile iki ülke izleyicileri için faydalı programlar oluşturabileceğiz. Misafirperverlikleri için Qlobal TV yönetimine ayrıca teşekkür ederim." şeklinde konuştu.

 

On4 TV Yönetim Kurulu üyesi ve Thaqalayn TV Genel Müdürü Hürriyet Varol ise Azerbaycan'da olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek:

 

"Qlobal TV'nin daha önce gerçekleştirdiği birçok kaliteli proje olduğunu biliyoruz. Bugünkü ziyaretimizde bu profesyonelliği yerinde görme fırsatı bulduk. Bundan sonrası için de izleyicilerin özlediği birçok projeye imza atacağız." ifadelerini kullandı.

 

ON4 TV yönetiminin, Azerbaycan ziyaretinde ilk durak olarak Qlobal TV'yi seçmesinden büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Qlobal TV Yayın Yönetmeni Emin Semedov, yapılan görüşmelerin çok faydalı geçtiğini ve ON4 TV ile Qlobal TV arasındaki işbirliğinin daha da gelişerek devam edeceğini dile getirdi.

 

Daha sonra Ehl-i Beyt Alimleri Derneği Genel Başkanı Kadir Akaras, Qlobal TV'nin yapımcılığını üstlendiği ve ON4 TV'de yayımlanan Hatip Rehimov'un sunumu ile "Hidayet Çırağı" programına konuk oldu.

 

On4haber

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler