08 Ağustos 2022 Pazartesi Saat:
12:52
25-04-2019
  

Ehlader'den Kınama ve Protestoya Davet

28.04.2019 Pazar günü saat 15:00’de İstanbul Suudi Arabistan Konsolosluğu önünde buluşuyoruz

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

«وَسَیَعْلَمُ الَّذِینَ ظَلَمُوا أَیَّ مُنقَلَبٍ یَنقَلِبُونَ»

 

"Zulmedenler, yakında nasıl bir devrime uğrayıp devrileceklerini bileceklerdir!"
Şuara/227

 

 

Küresel Emperyalizm ve Siyonizmin kanlı elleri bir kez daha zalim Al-i Suud Hanedanı’nın şeytani kılıçları ile 37 masum Müslümanın kanını akıttı.

 

Sömürgeci İngilizlerin kurduğu hanedan çetesi Suud kraliyet devleti ve küresel siyonizmin gönüllü maşası olarak bölgedeki tüm terör örgütlerinin hamisi ve fitne kaynağı Suud ailesinin bu vahşi katliamını şiddetle lanetliyor ve ‘Zalimlere baş eğmektense baştan geçer yine de diz çökmeyiz!’ diye haykırıyoruz.

 

Bu vahşi cinayetleri protesto etmek amacıyla üyesi olduğumuz 'Şafak 40 Komitesi' tarafından tertiplenen bu harekette 28.04.2019 Pazar günü saat 15:00’de İstanbul Suudi Arabistan Konsolosluğu önünde bir araya geliyoruz.

 

Ülkemizin dört bir yanında düzenlenecek olan protesto gösterilerine tüm duyarlı vatandaşlarımızı katılım sağlamaya davet ediyoruz.

 

Her zaman haksızlığa karşı dik duruşlarını gösteren alimlerimizin bu konuda da duyarlı davranacağına eminiz.

 

Son olarak Ehlibeyt Alimleri Derneği ‘Milli Birlik ve Ümmet Kardeşliği’ sloganıyla ümmeti vahdete ve zalimlere karşı dik durmaya davet ediyor, şehitlere Hz. Resulullah’ın şefatini niyaz ediyoruz.

 

Not: Ayrıca 26.04.2019 saat 21:30'da Twetter üzerinden bir hashtag çalışması yapılacaktır. Bu çalışmanın detayları Ehlader'in sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır. Tüm direniş dostlarının desteğini bekliyoruz.

 

 

  

25.04.2019

İstanbul

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler