07 Aralık 2021 Salı Saat:
07:12
21-04-2019
  

Ehlader’den Sri Lanka Patlamalarına Kınama Mesajı

Bir uzvun acı çekmesini tüm bedenin hissetmesi gibi bizler de insanlığın çektiği hüzün ve acıyı yürekten hissedip, paylaşıyoruz.

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

 

Maalesef bugün, Sri Lanka’da ilk olarak 3 kilise ve 3 otelde meydana gelen altı patlama ve sonrasında başkent Kolombo yakınlarındaki iki patlamada en az 207 kişinin öldüğü 400'den fazla kişinin de yaralandığı haberini almış bulunmaktayız.
 
Özellikle son zamanlarda dünyanın dört bir tarafından yaşanan bu hain terör saldırıları  ve sivil insanların bu şekilde öldürülmeleri bizleri derinden üzmektedir. 
 
Küresel siyonizmin tetikçileri bir gün Yeni Zelanda’da camilere terör saldırısı yapıyor diğer bir gün Sri Lanka’da kiliselere. Bu menfur saldırıyı şiddetle lanetliyor Sri Lanka halkına başsağlığı diliyoruz.
 
Hangi dinden ve inactan olursa olsun terör saldırısı yaşayanların acısı bizim acımızdır,onların derdi bizim derdimizdir. Bir uzvun acı çekmesini tüm bedenin hissetmesi gibi bizler de insanlığın çektiği hüzün ve acıyı yürekten hissedip, paylaşıyoruz.
 
Ehlibeyt Âlimleri Derneği’nin, Peygamber ve onun temiz Ehl-i Beyt’inden öğrendiği en önemli insani amaçı dünya mazlumlarına destek olmaktır. Dolayısıyla din ve ırk ayrım yapmadan her zaman ezilmiş ve haksızlığa uğramışların yanındayız.
 
Tekrar Sri Lanka katliamı nefretle kınıyor, tüm insanlığı bu zulmün müsebbiblerine karşı bir olmaya davet ediyoruz.
 
Rabbimiz tüm mazlumların yardımcısı olsun,dünyayı adaletle dolduracak ve zulmün kökünü kazıyacak olan Hz. Mehdi’nin zuhurunu acil etsin.
 
 
 
 
21.04.2019
İstanbul
 
 
 
 
Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler