09 Ağustos 2022 Salı Saat:
07:15
03-08-2021
  

Hekimane İlmi Araştırmalar Grubu Sizlerle

Eserleri, internet sayfası ve sosyal medya hesapları ile Hekimane artık sizlerle..

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

 

 

 

Hekimane, bir grup Ehl-i Beyt (a.s) Mektebi'ne mensup değerli gencin, talebenin, öğretmen ve mühendisin bir araya gelmesiyle oluşturduğu, İslam mektebini halka ulaştırmayı amaç edinmiş bir yapıdır.

 

Özellikle gençleri ve çocukları merkeze alarak kitap, video, mobil uygulama vs. alanlarında ürünler ortaya çıkarmayı amaçlamaktadır.

 

Bu doğrultuda büyük şahsiyetlerin video konuşmalarına ve önemli gördüğü konulardaki belgesellere alt yazı ekleyerek, insanlarımızın yararlanmasını sağlamaktadır.

 

İslami alanda şimdiye kadar 6 adet mobil uygulama yayınlayarak, insanlarımızın hizmetine sunmuş bulunmaktadır. Mobil uygulama üretimi hali hazırda devam etmektedir.

 

Çocuklarımız ve gençlerimiz için Hz. Peygamber (s.a.a) ve Ehlibeyt'ini (a.s) tanıtan kitapların ilk 5 âdetini yayınlamış bulunmaktadır. Diğer kitaplarımız hali hazırda baskıya verilmek üzere hazırdır.

 

(Bu kitaplarda anlatılan konuların çocuklarımızın zihninde daha iyi yer edinmesi için her kitaptan sorular hazırlayarak mobil uygulaması yapılmış ve kitapların arkasındaki karakodu ve site adresimiz vasıtasıyla kullanıma sunulmuştur.)

 

Hali hazırda çocuklara, gençlere ve genele hitap eden kitap çalışmaları devam etmektedir.

 

  

 

Sosyal Medya Hesaplarımız

 

http://www.hekimane.com

 

https://youtube.com/channel/UCvdMK9vVTkIcqi4Cmnt5n9A

 

https://instagram.com/hekimane14?utm_medium=copy_link

 

https://twitter.com/HEKiMANE14?s=09

 

 

Ehlader HABER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
Kategorideki Diğer Haberler