09 Ağustos 2022 Salı Saat:
06:51
05-08-2020
  

KIYDER'den Lübnan İçin Yardım Çağrısı

Kevser Uluslararası Yardım Kuruluşu - KIYDER / İstanbul - 2020

Facebook da Paylaş

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Değerli ve yardım sever halkımıza!

 

Bilindiği üzere dün Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta büyük bir patlama meydana geldi ve neticesinde tarif edilemez derecede büyük bir insani felaket yaşandı. Bu elim verici patlamada yüzü aşkın insan hayatını kaybetti ve beş binin üzerinde de yaralı kardeşimiz oldu.

 

Siyonizme karşı dik duruşu sebebiyle Lübnan halkı ve hükümeti emperyalist Amerika ve yandaşlarının ambargosuna maruz kaldığı için zaten uzun süredir ekonomik anlamda ciddi sorunlar yaşıyordu. Bu sorunlar üzerine bir de bu patlamanın yol açtığı büyük felaket ve geniş yıkım Lübnanlı kardeşlerimizi tahammülü zor bir imtihanla karşı karşıya bıraktı.

 

Kevser Uluslararası Yardım Kuruluşu olarak daima mazlum ve mağdur insanların yanında olduğumuzu gösterdiğimiz gibi bu olayda da siz duyarlı ve yardım sever halkımızın nakdi yardımlarını Kardeş ülke Lübnan halkına ulaştırmaya hazır olduğugumuzu ilan ediyor, verilecek hesap numaralarına yardımlarınızı bekliyoruz.

 

Yüce Rabbimiz kardeş Lübnan halkına bir an önce yaralarını sarma azmi ve sabrını inayet buyursun.

 

 

  

Kevser Uluslararası Yardım Kuruluşu

05.08.2020

İstanbul

 

 

 

 

Sorularınız ve Bağışlarınız için 90 (212) 555 16 66 Numaralı Telefonumuzla İrtibata Geçebilirsiniz.

 

 

 

  

 

 

 

Ehlader HABER

 

 

 

Facebook da Paylaş
YORUMLAR
  • Aynur    05-08-2020 13:13

    Bismillahirrahmanirrahim. İlahi amin milyonlarca amin olsun inşAllah. Canımı bile vermeye hazırım Lübnan için inşaAllah. Rabbim daima yar ve yardımcıları olsun.🤲. Rabbim, bir avuç o güzel insanları, o yüce şahsiyetleri korusun daima güçlerine daha çok güç ve kuvvet katsın.(amin)

Kategorideki Diğer Haberler